Nama Pegawai
Direktori
Cawangan/Unit
   Reset

Suraiya binti Syed Mohamed

Jawatan
:
Pengarah

Cawangan/Unit
:
-

Emel
:
suraiya.sm@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4410

Hj. Zuber Saad 

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah Kanan (S52)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Pembangunan Dan Strategik

Emel
:
zuber@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4426

Sri Tharan A/L Balakrishnan 

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah Kanan (S52)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Mobilisasi Komuniti

Emel
:
sritharan@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4429

Munshi bin Abdullah

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah Kanan (S52)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
munshi@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4424

Vanitha A/P Subramaniam

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah Kanan (S52)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Media Kesihatan

Emel
:
neethasd@gmail.com
No. Telefon
:

Azman bin Abdul Rashid

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Mobilisasi Komuniti

Emel
:
azmanupk@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4422

Nur Hidayatun Fadillah binti Mohd Nor

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
nur_hidayatun@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4489

Syarmilla binti Yusoff

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Pembangunan Dan Perancangan Strategik

Emel
:
syarmilla_y@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4431

Dr. Affendi bin Isa

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Pembangunan Dan Strategik

Emel
:
affendi.isa@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4476

Ng Kheng Ban

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Media Kesihatan

Emel
:
ng_kheng@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4473

Mohd. Razif bin Zakaria

Jawatan
:
Ketua Penolong Pengarah (Promosi Kesihatan) (S48)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
mohdrazif@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4432

Sasitheran a/l Krishnan Kutty Nair

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Mobilisasi Komuniti

Emel
:
sasitheran@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4429

Ruffina Dalis Jimen 

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Mobilisasi Komuniti

Emel
:
ruffina@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4433

Zanariah binti Zaini

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Pembangunan Dan Strategik

Emel
:
zanariah_zaini@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4570

Nur Hafiza binti Shamsuddin

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Media Kesihatan

Emel
:
nurhafizas@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4435

Yessy Octavia binti Misdi

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Mobilisasi Komuniti

Emel
:
yessy@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4409

Siti Sarah binti Mohamed

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Media Kesihatan

Emel
:
sarah@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8890 1011
No. Faks
:
03-8890 1060

Inin Roslyza binti Rosli 

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
inin@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4474

Mohd Hairmanshah bin Mohd Shah

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
mdhairmanshah@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8889 5670

Fatahiah binti Mat Hashim

Jawatan
:
Penolong Pengarah Kanan (S44)

Cawangan/Unit
:
Cawangan Kesejahteraan Populasi

Emel
:
fatahiah@moh.gov.my
No. Telefon
: 03-8883 4455

Bahagian Pendidikan Kesihatan
Kementerian Kesihatan Malaysia, Aras 1-3, Blok E10, Kompleks E,
Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62590 Putrajaya, Malaysia.


Tel : +603 88834500 Faks : +603-88886262 Emel : infosihat@moh.gov.my

media facebook media instagram media twitter media youtube  rss